Namens ROCKWOOL Prefab Building Systems nodigen wij je graag uit voor de Rockzero Kijkmiddag in Didam op donderdag 17 april van 13:00 tot 16:00 uur. Hier worden 11 levensloopbestendige woningen gerealiseerd door woningcorporatie Plavei en Klomps Bouwbedrijf met behulp van de Rockzero prefab bouwsystemen.
Wat maakt dit project een inspirerende en waardevolle bezoekervaring?
Dit project wordt gebouwd met ‘Rockzero® inside’, een duurzaam, geprefabriceerd bouwsysteem van ROCKWOOL steenwol. Dankzij de hoge isolatiewaarde van Rockzero blijven woningen in de zomer langer koel en in de winter langer warm, waardoor minder zware installaties nodig zijn voor verwarming en koeling. Daarnaast biedt Rockzero uitstekende geluidsdemping en brandveiligheid, terwijl het systeem luchtdicht én dampopen blijft.
Bij dit project is er gekozen voor een installatiesysteem dat optimaal is afgestemd op de warmte-/koelbehoefte om een optimaal binnenklimaat te creëren. Dit installatiesysteem heeft een lage initiële investering, lage onderhoudskosten, langere levensduur en werkt zonder buitenunit. Dit resulteert in een verlaging van de Total Cost of Ownership (TCO) voor de woningcorporatie.
Tijdens deze vrije inloop middag krijg je de unieke kans om een Rockzero-casco te ervaren en staan zij klaar om vragen te beantwoorden en te informeren over de prestaties en mogelijkheden van dit duurzame prefab bouwsysteem.
Hoe kan ik mij aanmelden?
Aanmelden kan door een email te sturen naar Rockwool. Na de aanmelding ontvang je een week voor het event de belangrijkste informatie, inclusief veiligheidsvoorschriften en het exacte adres van dit nieuwbouwproject in Didam.
Let op: deze kijkmiddag is exclusief voor woningcorporaties georganiseerd.
Deze kijkmiddag wordt georganiseerd door woningcorporatie Plavei, Klomps Bouwbedrijf en ROCKWOOL Prefab Building Systems.