In 2025 hebben we de NextGen-community echt vormgegeven. We doken samen in uiteenlopende thema’s; van AI in je dagelijkse werk tot het creëren van draagvlak binnen je organisatie.
In 2026 zetten we de volgende stap. We willen allemaal innovatief en duurzaam werken, maar in de praktijk blijkt dat vaak lastig binnen bestaande processen. Marktpartijen kunnen hun vernieuwende ideeën niet altijd kwijt in de uitvragen die nu worden gedaan. Opdrachtgevers vinden het moeilijk om een goede uitvraag te formuleren die voldoende kaders biedt, maar ook ruimte laat voor innovatie.
Daarom ontwikkelen we in 2026 samen een NextGen Uitvraag: een voorbeeldcasus voor een integrale opgave (bouw & infra) van een woningcorporatie. Een echte praktijkcase die laat zien hóé je innovatie kunt stimuleren binnen aanbestedingen. Ons doel: deze uitvraag straks letterlijk bij opdrachtgevers op tafel krijgen.
Tijdens dit webinar gaan we in op hoe we in de bouw/ontwerp fase van nieuwbouw en renovatie rekening kunnen houden met dementievriendelijk wonen.
Praktische informatie
- Datum: 16 september 2026
- Tijd: 10:00 tot 11:00
- Locatie: online
Voor wie?
- Leeftijd: tot 35 jaar
- Actief in de bouw-, infra-, ontwerp- of technieksector
Voldoe je zelf niet aan spelregels? Stuur deze uitnodiging dan door naar een collega die dat wel doet!








