Micro learning community De Groot Installatiegroep – Raakvlak Engineering en Montage

De Groot Installatiegroep is één van de deelnemende bedrijven aan het project ”Het Bouwproject als Leerproject”. In het project gaan ze een traject aan waarin ze haar primaire proces verder gaan optimaliseren. Wil je meer weten over De Groot Installatiegroep, kijk dan hier op hun website!

Aanleiding

Het aantal projecten binnen De Groot Installatiegroep groeit. Om de projectbeheersing en kwaliteit binnen de projecten te kunnen blijven garanderenwil De Groot haar primaire proces verder optimaliseren. Dit heeft niet alleen direct effect op de kwaliteit en rendement binnen de projecten, maar verbetert ook de projectbeheersing en verlicht indirect ook de druk op de capaciteit. De overdracht van engineering naar montage is een belangrijke stap in het proces.

Doe een Micro Learning Community

Wil jij ook innoveren met behulp van een Micro Learning Community? Neem contact op voor meer informatie!

Vraagstelling

De Groot Installatiegroep wil door middel van de micro learning community de afstemming tussen Engineering en Montage optimaliseren.

Samenstelling

Binnen deze micro learning community was de facilitator tijdens de sessies Dirk-Jan Wegman. Dirk-Jan is werkzaam bij Hogeschool Saxion. Vanuit De Groot Installatiegroep waren de leidinggevende monteurs, monteurs en engineersaanwezig.

Bouwproject als Leerproject

Deze Micro Learning Community is uitgevoerd in het kader van het project het Bouwproject als Leerproject. In dit project – mede ondersteunt door de Provincie Overijssel – bundelen verschillende regionale installatiebedrijven, Techniek Nederland, Wij Techniek, ROC van Twente, Hogeschool Saxion, Universiteit Twente en Hogeschool Windesheim hun krachten om – door middel van micro learning communities – gezamenlijk concrete stappen te zetten op het gebied van de energietransitie.

Meer weten? Neem contact op!

Meer weten? Neem contact op