Terugblik: Tweede sessie Circulair Bouwen

Community Circulair Bouwen

Op 24 mei 2022 onthaalde Joke Bults van Stichting Pioneering de Pioniers in de kantine van het bedrijf, Hodes Huisvesting, voor de tweede sessie van Circulair Bouwen. Vanaf 14:30 waren de Pioniers welkom en was er tijd om elkaar even te spreken met een kop koffie. Om 15:00 trapte Joke Bults af met een korte presentatie over de handreiking Circulaire Woningconcepten. Ook de directeur van Stichting Pioneering, Jeroen Hatenboer, inspireerde de Pioniers met een paar woorden over voor welke opgaves we staan.

Nieuwsgierig naar deze handreiking Circulaire Woningconcepten? Klik hier!

Ontvangst bij Hodes Huisvesting
Opening door Joke Bults & Jeroen Hatenboer

Pioniers samen aan de slag!

Na deze korte introductie tot de handreiking gingen de Pioniers samen aan de slag met vier verschillende casussen. De casussen konden aangeboden worden tijdens het aanmelden voor de bijeenkomst. De deelnemende bedrijven die cassusen hebben gepresenteerd zijn: Hodes Huisvesting, Koopmans, Borg 4 en Cirkelen. De casussen werden als inleiding en ter inspiratie gebruikt in de discussie hoe je vergelijkbare projecten kunt versnellen en circulariteit kunt opschalen. Bekijk de hieronder de afbeeldingen van de resultatenvan de vier groepen. Heb je vragen hierover, neem contact op met onze Werkplaatscoördinator, Joke Bults (j.bults@pioneering.nl)!

Vier casussen
Samen aan de slag
Uitkomsten casussen deel 1
Uitkomsten casussen deel 2

Rondleiding bij Hodes Huisvesting

Nadat de uitkomsten besproken waren, heeft Antonie ter Harmsel de Pioniers meegenomen voor een rondleiding door de fabriekshal van Hodes Huisvesting. Tijdens de rondleiding konden de Pioniers een kijkje nemen in de ‘’keuken’’ van Hodes Huisvesting. Ook was er meer dan genoeg ruimte om vragen te stellen aan de gastheer, Antonie ter Harsmel.

Antonie ter Harmsel aan het woord
Circulair bouwen Hodes in fases 1
Circulair bouwen Hodes in fases 2
Circulair bouwen Hodes in fases 3

Netwerkborrel

Aan het einde van de middag was er ruimte om met elkaar in gesprek te gaan met een borrel. Stichting Pioneering kijkt terug op een geslaagde bijeenkomst en wil de deelnemende Pioniers bedanken voor hun actieve bijdrage!

Meer weten? Neem contact op

Gerelateerde projecten

Lees het laatste nieuws